KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Promocje » Zabawka Akuku gratis - regulamin promocji3

Zabawka Akuku gratis - regulamin promocji

Data dodania: 13-07-2020 Wyświetleń: 1508


REGULAMIN PROMOCJI Z ZABAWKAMI AKUKU

 
1. Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ z cennika Hevea niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek
 
2. Promocja obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY COMFORT, BABY lateksowy, KRZYŚ, BIO BAMBOO BABY, CELEBRITIES BABY.
 
3. Promocja rozpoczyna się w dniu 12 listopada i potrwa do 31 grudnia 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.
 
4. Wartość detaliczna zabawki Akuku to 23,99 pln brutto z wysyłką.
 
5. Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki około 15 cm.
 
6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 
7. Promocja z zabawkami AKUKU nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Promocje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu