KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 160x703

Materac dziecięcy 160x70

Łóżeczko to nieodłączny element wyposażenia każdego pokoju dziecięcego od pierwszych chwil życia maluszka. Zapewnienie zdrowego snu ma istotny wpływ na rozwój zarówno u niemowląt, jak i starszych dzieci. Od samego początku należy kompleksowo zadbać o prawidłowe ułożenie ciała, co pozwoli uzyskać prawidłową postawę oraz wyeliminować wszelkie wady kręgosłupa. Najważniejszym komponentem łóżka wpływającym na jego jakość i kompleksowość jest przede wszystkim odpowiednio dobrany materac. Wybierając dziecięcy, należy zwrócić szczególną uwagę na dobór materiałów wykonania, solidność, stabilność oraz twardość.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Od czego zacząć?

Na każdym etapie rozwoju kręgosłup dziecka potrzebuje zupełnie innych właściwości, aby odpowiednio się kształtować. Warto więc kierować się zarówno indywidualnymi potrzebami, jak i wiekiem dziecka. Na rynku (w tym również internetowym) można znaleźć bogaty asortyment materaców dziecięcych różniących się przede wszystkim rozmiarem oraz materiałem wykonania. Modele przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, począwszy od niemowląt, po młodzież. Nasze materace wykonujemy w taki sposób, aby zagwarantować najwyższą jakość i solidność wykonania. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność trafnych i służących przez długie lata zakupów.

Właściwości materaców 160 x 70

W naszym asortymencie można znaleźć m.in. materace 160 x 70, odpowiednie do jednoosobowych łóżek dziecięcych. Proponujemy zarówno modele piankowe, które doskonale dopasowują się do ciała i gwarantują idealne ułożenie, jak i lateksowe z żelem silikonowym, dbające jednocześnie o zaawansowane właściwości oraz higienę. Materac 160 x 70 to model o wielu możliwościach, który sprawdzi się dla maluszków od 2 lat, a także w dalszych etapach, aż do wieku nastoletniego. Prezentowane przez nas propozycje wykonane zostały w zgodzie z nowoczesną technologią oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, wyróżniają się warstwą dwustronną, zapewniającą najważniejsze właściwości w bardzo szerokim przedziale wiekowym.

Materac 160 x 70 służący kompleksowo przez wszystkie etapy rozwoju dziecka

W asortymencie znaleźć można materace dziecięce piankowe oraz lateksowe. Pierwsze z nich łączą w sobie pianki o dwóch odmiennych twardościach oraz sztywnościach, co pozwala spełnić potrzeby i oczekiwania dzieci w szerokim przedziale wiekowym. Zarówno niemowlęta, jak i nastolatkowie do prawidłowego rozwoju wymagają zupełnie innego ułożenia ciała i właściwości wpływających na właściwą postawę ciała. Dwie warstwy materaca 160 x 70 pozwalają na komfort i bezpieczeństwo podczas wszystkich etapów rozwoju dziecka. Dla niemowląt wykorzystamy stronę twardszą, z kolei dla starszych maluszków stronę bardziej miękką. Materace w lateksowej formule wyposażone zostały za to w trzy strefy komfortu, które uaktywniają się wraz ze wzrostem dziecka - są przeznaczone aż do wagi 80 kg.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu