KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla niemowląt » Materace piankowe dla niemowlaka3

Materace piankowe dla niemowlaka

Sen to jedna z najważniejszych czynności zarówno w życiu dorosłej osoby, jak i niemowlaka. Rytm czuwania już od pierwszych dni życia dziecka ma ogromny wpływ na jego rozwój. W związku z tym, urządzając pokój dla niemowlaka, jednym z najważniejszych elementów jest dobór odpowiedniej klasy materaca, który będzie łączył w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort. Na rynku istnieje szeroki wybór materacy, które różnią się przede wszystkim budową, materiałem oraz właściwościami. Warto zwracać szczególną uwagę na ich przeznaczenie oraz zaawansowane technologie. W naszym sklepie internetowym udostępniamy bogaty asortyment materacy piankowych, stworzonych specjalnie z myślą o niemowlakach. Prezentowane przez nas modele wyróżniają się takimi właściwościami, które będą przydatne w prawidłowym rozwoju, jednocześnie gwarantując tak ważny komfort.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Bezpieczeństwo już od pierwszych chwil życia dziecka

Materace piankowe dla niemowląt pozwalają rodzicom osiągnąć pewność, że od samego początku są w stanie prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo snu swoich dzieci. Niemowlęta znajdują się w ciągłym procesie rozwoju narządów oraz kształtowania się kręgosłupa, dlatego odpowiednia sztywność i twardość materaca ma istotne znaczenie. W swoim bogatym asortymencie materacy piankowych dla niemowlaka oferujemy kompleksowe modele przeznaczone dla najmłodszych dzieci, także wcześniaków. Niektóre z nich są na tyle funkcjonalne, że „rosną” razem z dziećmi, dzięki czemu materac służy przez bardzo długi czas. 

Pianki dla niemowląt wzbogacone o zaawansowane technologie

Prezentowane przez nas materace piankowe zostały wykonane z najwyższej jakości pianki wysokoelastycznej typu HR.. Proponowane są w wielu modelach różniących się właściwościami, technologią oraz wielkością. Niektóre z nich wyposażone zostały w lateks, który pozwala na obniżanie temperatury na powierzchni materaca. Materace piankowe to propozycje niezwykle trwałe, elastyczne oraz komfortowe. Zastosowane w nich właściwości eliminują proces powstawania potówek oraz stanowią profilaktykę SIDS, co doskonale sprawdza się szczególnie podczas sezonu letniego. W prezentowanych przez nas produktach nie zastosowano kleju, dzięki czemu modele są trwalsze i pozwalają na łatwiejsze utrzymywanie higieny.

Funkcjonalne modele 

W bogatym asortymencie materacy piankowych dla niemowlaka udostępniamy propozycje, które posłużą dziecku przez bardzo długi czas. Wyposażone zostały w dwie warstwy – twardą oraz średnio twardą. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla noworodków oraz niemowląt, u których kręgosłup jest w ciągłym procesie rozwoju i potrzebuje odpowiedniego podparcia. Dzięki temu materac piankowy gwarantuje prawidłową dbałość o zdrowie dziecka już od pierwszych dni jego życia, a także na dalszych etapach. Za to odpowiada już jednak druga strona materaca, która jest o wiele bardziej elastyczna. Umożliwia ona większemu i cięższemu dziecku prawidłowe ułożenie ciała podczas snu i zapewnia mu najwyższy poziom komfortu. Materace piankowe dla niemowlaka, złożone z dwóch stron, to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które spełni oczekiwania wszystkich rodziców.


 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu