KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 130x803

Materac dziecięcy 130x80

Prezentowana przez nas oferta materacy dla dzieci powstała w zgodzie z najnowocześniejszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Asortyment salonu Hevea, zarówno na stronie internetowej, jak i w stacjonarnym sklepie w Krakowie, opiera się na cennym doświadczeniu oraz zdobywanej przez lata wiedzy. Przy wyborze materacy dla dorosłych najważniejszą kwestią jest ich wygoda. Podczas kupowania modelu do łóżeczka dziecięcego kierujemy się głównie jego bezpieczeństwem, higieną oraz właściwościami ortopedycznymi. Materac dziecięcy ma nie tylko zapewniać komfort podczas snu, ale także kompleksowo dbać o rozwój, kręgosłup oraz prawidłową postawę ciała. Warto zwrócić uwagę też na to, że najmłodsi potrzebują zupełnie innych właściwości. Zgodnie z tym przekonaniem powstały unikatowe materace dziecięce 130 x 80, wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Spokój i bezpieczeństwo

Prezentowane przez nas modele przeznaczone są dla dzieci od 2 roku życia aż do wieku szkolnego i młodzieżowego. Dzięki temu materace dziecięce 130 x 80 to bardzo funkcjonalne rozwiązanie sprawdzające się w każdej sytuacji. Ze względu na cenne właściwości prezentowane przez nas modele posłużą przez bardzo długi czas, gwarantując na każdym etapie życia dziecka dbałość o zdrowie i prawidłową postawę ciała. Materace dziecięce 130 x 80 wyposażone zostały w nowoczesne strefy komfortu, które uaktywniają się w zależności od wzrostu maluszka. Zależy nam na tym, aby oferta salonu Hevea dawała rodzicom wewnętrzny spokój o opiekę nad najmłodszymi oraz pewność, że ich kręgosłup będzie mógł rozwijać się w prawidłowy sposób już od pierwszych chwil życia.

Wysokoelastyczne materace idealnie dopasowujące się do ciała dziecka

Prezentowana przez nas kolekcja materacy dziecięcych 130 x 80 składa się wyłącznie z nowoczesnych modeli wykonywanych w innowacyjnej formule. Proponowane przez nas produkty stworzone są dla dzieci w najszerszym przedziale wiekowym. Chcąc osiągnąć najwyższy stopień funkcjonalności, wyposażyliśmy je w piankę wysokoelastyczną o dwóch stopniach twardości, co pozwoli spełnić potrzeby i oczekiwania zarówno najmłodszych, jak i dzieci w wieku szkolnym czy nawet młodzieży. Dodatkowo materace dziecięce 130 x 80 posiadają unikatowe właściwości, które zapewniają najlepszej klasy higienę. Modele charakteryzują się doskonałym wchłanianiem nadmiaru wilgoci z otoczenia, co gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo. Dzięki temu wszystkie innowacyjne rozwiązania sprawiają, że materace dziecięce 130 x 80 aktywnie i kompleksowo wspierają rozwój dzieci. Poszukujesz materaca dla dziecka, który nie tylko zapewni wygodę, ale także bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój? Zajrzyj do naszego salonu i odkryj innowacyjne rozwiązania!
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu