KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 165x803

Materac dziecięcy 165x80

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego jest łóżko, które pozwoli stworzyć komfortową strefę relaksu. Za jego wygodę głównie odpowiada właściwie dobrany materac. Czym się jednak kierować, by zdecydować się na zakup jak najbardziej jakościowego modelu? Materac dziecięcy to element, w którym nie liczy się wyłącznie wygoda, ale także zaawansowane możliwości. W związku z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami na rynku dostępne są modele, które pozwalają znacząco wpłynąć na prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo maluszka. W naszym sklepie internetowym, oferującym swoje produkty także stacjonarnie na terenie Krakowa, można znaleźć szeroki wybór materacy dziecięcych w rozmiarze 165 x 80. Są to modele przeznaczone dla najmłodszych, gwarantując im maksymalny komfort oraz odpowiednią postawę ciała.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

W trosce o najmłodszych

Dziecko wymaga odpowiednich warunków do snu nie tylko ze względu na to, że spędza w łóżku o wiele więcej czasu niż dorosły, ale przede wszystkim dlatego, że sen ma istotne znaczenie dla rozwoju, szczególnie w pierwszych latach życia. W związku z tym przygotowana przez nas oferta materacy dziecięcych 165 x 80 to niezwykle kompleksowy asortyment, pochodzący od renomowanych producentów. Dzięki temu wyróżnia się najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowanymi możliwościami. Prezentowane przez nas materace dziecięce wyposażone są w powierzchnię, która swobodnie przepuszcza powietrze oraz zmniejsza ucisk na ciało maluszka. Innowacyjne rozwiązania odpowiadają za najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Materace dziecięce 165 x 80 pozwalają rodzicom osiągnąć maksymalną pewność, że zapewniają swoim dzieciom to, co najlepsze. Prezentowane przez nas modele to bez wątpienia sekret dobrego snu!

Doskonała ochrona kręgosłupa, higiena i bezpieczeństwo

Kolekcja materacy dziecięcych 165 x 80 wyróżnia się bardzo ciekawymi, innowacyjnymi właściwościami. Każdy z naszych modeli zachwyca nowoczesną technologią, która odpowiada zarówno za komfort, jak i higienę czy bezpieczeństwo dzieci. Materace dziecięce 165 x 80 są zaprojektowane w taki sposób, by idealnie służyły dzieciom od pierwszych lat życia. W asortymencie posiadamy modele lateksowe oraz wysokoelastyczne. Materace dziecięce lateksowe to rozwiązanie zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży w wieku szkolnym. Wyposażone są w trzy strefy komfortu, które gwarantują świetne podparcie kręgosłupa na każdym etapie rozwoju. Dzięki temu dziecko osiąga prawidłową postawę ciała. Dodatkowo prezentowane modele zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza, co doskonale wpływa na higienę i osiągnięcie maksymalnej swobody. Materace wysokoelastyczne to propozycje o dwóch zróżnicowanych stopniach twardości, co pozwala produktowi rosnąć razem z dzieckiem. Prezentowane przez nas materace dziecięce 165 x 80 zapewniają wszystko, co najlepsze dla kręgosłupa!

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu