KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 200x903

Materac dziecięcy 200x90

Materac to najważniejszy element każdego łóżka, zapewniający właściwy komfort i ochronę kręgosłupa. To dzięki jego jakości wykonania czerpiemy energię na cały dzień, pochodzącą ze zdrowego, wygodnego snu. Dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle istotny, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. W ich przypadku sen wpływa nie tylko na dobre samopoczucie, ale przede wszystkim na właściwy rozwój, a także kształtowanie prawidłowej postawy ciała. Od pierwszych chwil życia istotne jest to, na czym dziecko leży i jakie ma zapewnione warunki podczas snu. W związku z tym, bazując na cennym doświadczeniu oraz przez lata zdobywanej wiedzy, jako polski producent stworzyliśmy kompleksową ofertę materaców dla dzieci w bardzo przemyślany i dokładny sposób.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Oferta materaców dziecięcych 200 x 90 Hevea

Prezentowane przez nas modele to połączenie zaawansowanej technologii, innowacyjnych rozwiązań i niepowtarzalnego bezpieczeństwa. Przy przygotowywaniu asortymentu zwracaliśmy szczególną uwagę na zapewnienie dzieciom wszystkiego, czego potrzebują w każdym przedziale wiekowym. Kręgosłup zarówno niemowląt, jak i dzieci w wieku przedszkolnym czy nastoletnim ma zupełnie inne wymagania od materaca pod względem twardości i stabilności. Nasze modele dzielą się przede wszystkim ze względu na rozmiar. W asortymencie posiadamy kompatybilne z najbardziej typowymi rodzajami łóżek jedno- bądź dwuosobowych, a także o nieco niestandardowych rozmiarach. Proponujemy unikatowe modele piankowe, z lateksem, kieszeniowe oraz wysokoelastyczne. Materace 200 x 90 spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zachwycając funkcjonalnością oraz zaawansowanymi możliwościami. Ich największy potencjał polega na tym, że służą dzieciom w najszerszym przedziale wiekowym, począwszy od tzw. okresu po łóżeczkowego, po etap nastoletni. Wszystko za sprawą dwustronności oraz trzech stref komfortu uaktywniających się pod wpływem wzrostu dziecka.

Niezwykła funkcjonalność i higiena materaców dla dzieci

Prezentowane przez nas materace 200 x 90 posłużą dziecku przez bardzo długi czas nie tylko ze względu na wytrzymałość. W parze z solidnym wykonaniem oraz trwałymi materiałami idzie także niepowtarzalna funkcjonalność. Modele wyróżniają się dwoma warstwami, z których jedna przeznaczona jest dla młodszych dzieci, natomiast druga dla starszych. Dzięki temu pociechy na każdym etapie rozwoju życia osiągają prawidłowy komfort, dbając jednocześnie o ochronę kręgosłupa oraz właściwą postawę ciała. Dodatkowo materac zapewnia idealne utrzymanie higieny, a także jest łatwy w pielęgnacji. Materiały, które wykorzystujemy do procesu produkcji, gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza, co pozwala całkowicie wyeliminować problem pleśni, grzybów czy roztoczy. Dzięki temu materace 200 x 90 to odpowiedź na potrzeby wszystkich alergików. Zapewniają w pełni bezpieczny i zdrowy wypoczynek.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu