KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 190x903

Materac dziecięcy 190x90

Łóżko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Pełni funkcję zarówno użytkową, pozwalającą na zdrowy sen oraz komfortowy wypoczynek, jak i estetyczną. Podczas zakupu najważniejszym czynnikiem jest odpowiedni dobór materaca, gdyż odpowiada za najwyższą jakość wygody. Dodatkowo przy modelach dla dzieci istotną rolę odgrywa nie tylko komfort, ale przede wszystkim dbałość o kręgosłup, prawidłową postawę ciała oraz rozwój. W zależności od wagi, wzrostu i wieku, najmłodsi potrzebują zupełnie innych właściwości. Ich kręgosłup w pierwszych etapach życia kształtuje się, dlatego wymaga materaca o odpowiedniej twardości i sztywności. Starsze dzieci z kolei potrzebują większej elastyczności, aby wspierać właściwą postawę ciała.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Materac 190 x 90 - dla kogo?

Materac dla dzieci dba nie tylko o zdrowy sen, ale także odpowiedni rozwój i ochronę kręgosłupa. W związku z tym przekonaniem jako polski producent przygotowaliśmy kompleksową i wszechstronną ofertę modeli specjalnie z myślą o wszystkich dzieciach oraz ich indywidualnych potrzebach. Prezentowane przez nas kolekcje sprawdzą się zarówno dla dzieci od 2. roku życia po tzw. okresie łóżeczkowym, jak i przedszkolaków czy nastolatków. Jeden produkt gwarantuje najlepsze właściwości dla każdego. Jak to robimy? Oferujemy kolekcje w różnych rozmiarach, w tym materace 190 x 90, wyróżniające się dwustronną powierzchnią. Jedna z nich charakteryzuje się twardością i sztywnością odpowiednią dla kształtowania kręgosłupa najmłodszych, z kolei druga wyróżnia się niepowtarzalną elastycznością i jest odpowiedzią na potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz nastoletnim. Rodzice zyskują więc niezwykłą funkcjonalność, nabywając jeden produkt, który z pewnością posłuży maluchowi przez długi czas podczas kolejnych etapów jego rozwoju.

Antybakteryjne powłoki i antyalergiczne rozwiązania

W ofercie naszego salonu Hevea, zarówno na stronie internetowej, jak i w stacjonarnym sklepie w Krakowie, można znaleźć materace 190 x 90 w 100% antyalergiczne. Produkujemy je w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz w sposób niezwykle higieniczny, aby zminimalizować ryzyko wchłaniania wilgoci. Dzięki temu powierzchnia jest wolna od pleśni, grzybów oraz roztoczy. Jest to rozwiązanie pozwalające na zdrowy i komfortowy sen dla wszystkich dzieci. Dodatkowo prezentowane przez nas materace doskonale sprawdzają się w profilaktyce antyalergicznej. Zapewnią bezpieczny wypoczynek pociechom w każdym wieku, dając rodzicom pewność najlepszej dbałości o ich rozwój, komfort i postawę ciała.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu