KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 200x1403

Materac dziecięcy 200x140

Jakość snu odgrywa istotną rolę nie tylko w zapewnieniu odpowiedniej energii na cały dzień, ale przede wszystkim w prawidłowym rozwoju i kształtowaniu kręgosłupa, szczególnie u dzieci. Zgodnie z tym przekonaniem przygotowaliśmy szeroką ofertę innowacyjnych i nowoczesnych materaców dziecięcych w różnych rozmiarach, kompatybilnych z tradycyjnymi lub nie, wymiarami łóżek dziecięcych. Jesteśmy polskim producentem, stawiającym w swoich produktach przede wszystkim na najwyższą jakość wykonania i niepowtarzalną solidność. Dodatkowo tworzymy je w zgodzie z najnowszą technologią, a także w oparciu o wszelkie normy i standardy. Zwracamy szczególną uwagę na fakt, że dzieci wymagają absolutnie najlepszych warunków podczas snu. W związku z tym nasze materace gwarantują doskonały poziom komfortu oraz bezpieczeństwa.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Zdrowy sen dzięki materacom dziecięcym 200 x 140

Materace naszej produkcji wykonane są z najlepszej klasy materiałów o odpowiedniej stabilności, grubości i twardości. Jedną z kategorii tworzą materace 200 x 140 stworzone specjalnie z myślą o dużych łóżkach, które umożliwiają więcej miejsca do spania, a co za tym idzie - o wiele większy komfort i swobodę. To odpowiedź na potrzeby przede wszystkim starszych dzieci. Udostępniamy rozwiązanie dwuwarstwowe, dzięki któremu dziecko na przestrzeni lat będzie rozwijać się w sposób prawidłowy, a jego kręgosłup zyska właściwą postawę. Ze względu na innowacyjne właściwości posłużą przez bardzo długi czas, nie tylko zachwycając solidnością i trwałością, ale przede wszystkim dbałością o zdrowy sen i prawidłowy rozwój, co jest bardzo ważne zarówno dla nieco młodszych, jak i starszych pociech.

Innowacyjny materac gwarantujący najwyższy poziom funkcjonalności

Prezentowane przez nas materace 200 x 140 to zapewnienie maksymalnej funkcjonalności w pokoju każdego dziecka. Ich dwustronna formuła sprawdzi się podczas każdego etapu rozwoju. To zatem zakup na długie lata i tym samym - doskonała inwestycja. Dodatkowo te innowacyjne rozwiązania idą w parze z solidnością i trwałością. Materace dziecięce wyposażone zostały w nowoczesny wkład wykonany na bazie naturalnych materiałów. Posiadają trzy strefy komfortu uaktywniające się wraz ze wzrostem dziecka. Dzięki temu w każdym wieku spełniają najważniejsze potrzeby kręgosłupa. Prezentowane przez nas materace dziecięce 200 x 140 we właściwy sposób zadbają także o higienę, ponieważ zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza, za którą odpowiada innowacyjny system kanalików wentylacyjnych. Ich doskonała jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Zdobyły status Wyrobu Medycznego klasy I, Certyfikat Eko Tex Standard 100 oraz Euro lateks Eco Standard. To zatem wybór w pełni bezpieczny, bez obaw może być użytkowany nawet przez dzieci zmagające się z różnego rodzaju alergiami. Już teraz warto zapoznać się z pełnym asortymentem!

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu