KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Materace dla dzieci » Materac dziecięcy 190x803

Materac dziecięcy 190x80

Zdrowy i dobry sen to dla osoby dorosłej sposób na pełen energii dzień i zadowalające samopoczucie. Dla dziecka najwyższej jakości wypoczynek to jednak o wiele więcej. Zgodnie z tym przekonaniem, bazując na cennym doświadczeniu i przez lata zdobywanej wiedzy, na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym Hevea w Krakowie można odkryć nowoczesną, wszechstronną ofertę materaców dla dzieci. Wyróżniają się najlepszej klasy właściwościami, które odpowiadają na wszystkie potrzeby najmłodszych, począwszy od niemowląt, do przedszkolaków i nastolatków.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Pokrowiec (kolekcja 2+)

Mamy zdrowe podejście!

Sen u dzieci wpływa nie tylko na zdrowie i energię, ale przede wszystkim na prawidłowy rozwój, kształtowanie postawy ciała oraz ochronę kręgosłupa. W związku z tym nasze materace to produkty pozwalające osiągnąć wszystkie najważniejsze możliwości. Jedną z kategorii w ofercie są materace 190 x 80, kompatybilne z niektórymi łóżkami znajdującymi się w pokojach dziecięcych. Udostępniamy bogatą ofertę rozmiarów, aby asortyment trafił do jak najszerszej grupy odbiorców. Materace dostępne są w wielu wariantach, począwszy od lateksowych, po wysokoelastyczne. Staramy się projektować każdą kolekcję w sposób kreatywny i pomysłowy, a przede wszystkim zgodny ze wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Dwustronne materace 190 x 80

Proponujemy materace 190 x 80 wyróżniające się dwustronną powierzchnią, zapewniającą najwyższy poziom funkcjonalności. Jedna z warstw charakteryzuje się twardością oraz sztywnością, przeznaczoną specjalnie dla najmłodszych dzieci, tuż po tzw. okresie łóżeczkowym. Maluszki od 2. roku życia potrzebują konkretnej stabilizacji kręgosłupa, aby mógł się rozwijać w prawidłowy sposób. W momencie, kiedy dziecko rośnie i wkracza na dalsze etapy rozwoju, należy zmienić pierwszą warstwę na drugą, która jest o wiele bardziej elastyczna i doskonale dopasowuje się do ciała. Przeznaczona jest do wagi nawet 80 kg. Nasze materace gwarantują zatem najwyższy poziom praktyczności, gdzie jeden produkt posłuży przez długi czas, zapewniając najważniejsze właściwości Twoim dzieciom!

Klucz do osiągnięcia najwyższego poziomu komfortu

Niepowtarzalną funkcjonalność oraz nowoczesność naszych materaców 190 x 80 łączymy z najwyższym poziomem komfortu podczas danych etapów rozwoju dziecka. Każda ze stron prezentowanych przez nas modeli wykonywana jest z najlepszej klasy materiałów, które odpowiadają za wygodę i swobodę ruchów. Doskonale dopasowują się do ciała, co gwarantuje atrakcyjny wypoczynek zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Innowacyjne rozwiązanie naszych modeli skutecznie wpływa na wysypianie się, a co za tym idzie - dobre samopoczucie. Najlepszej klasy komfort wynika z zaawansowanej technologii i innowacyjnych rozwiązań, które śmiało wykorzystujemy w produkcji. Dodatkowo materace 190 x 80 wyróżniają się bezpieczeństwem, ochroną oraz niezwykłą higieną. Są jak najbardziej odpowiednie dla alergików, ponieważ charakteryzują się bardzo dobrą cyrkulacją powietrza.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu