KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Promocje » Zabawka Akuku gratis!3

Zabawka Akuku gratis!

Data dodania: 18-02-2020 Wyświetleń: 64

REGULAMIN PROMOCJI Z ZABAWKAMI AKUKU

1. Do każdego materaca niemowlęcego z cennika Hevea dla grupy wiekowej 0+ niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek.

2. Promocja rozpoczyna się w dniu 15 lutego i potrwa do 31 marca 2020 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. 

3. Wartość detaliczna zabawki Akuku to 19 pln brutto z wysyłką.

4. Pluszaki zwierzątka (żabka i słoń) są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki 15 cm.

5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Promocje