KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Porady » Strefy twardości / strefy komfortu3

Strefy twardości / strefy komfortu

Data dodania: 19-03-2019 Wyświetleń: 1041Strefy twardości inaczej zwane "strefami komfortu"Niektóre materace wykonane z lateksu mają strefy twardości w ilości 1, 3, 5, 7. Przy siedmiu strefach środkowa część łóżka – tam, gdzie znajdują się biodra – jest najtwardsza. Nad i pod nią znajduje się strefa wspierająca uda i lędźwie, następna w kolejności jest miękki pas przeznaczony dla łydek i ramion, a na krawędziach – optymalny poziom twardości dla głowy i stóp.


alt


Strefy w materacach lateksowych są otrzymywane poprzez nacięcia konturowe lub zwiększenie średnicy i częstotliwości występowania otworów w bloku lateksowym.


Rozwiązanie to pozwala na maksymalne rozluźnienie mięśni – ciało nie musi przez całą noc korygować swojego ułożenia, by dopasować je do materaca, wypełnienie bierze to zadanie na siebie. Pozwala to na znacznie bardziej regenerujący wypoczynek, a także na uniknięcie problemu sztywności szyi czy obolałych pleców.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu