KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Pokrowce 2

Pokrowce

Materac to główny element mający wpływ na atrakcyjność strefy wypoczynkowej znajdującej się w sypialni każdego mieszkania. Jest on wyznacznikiem najwyższego komfortu snu, osiągnięcia pożądanej wygody oraz ochronnych właściwości. W celu zwiększenia technologii i innowacyjnych rozwiązań materaca wyposaża się je w pokrowce, które dodatkowo pozwalają kompleksowo zadbać o higienę oraz utrzymać materac w czystości. Dobór odpowiedniego rodzaju pokrowca zależy głównie od indywidualnych potrzeb i upodobań. W naszej kompleksowej ofercie przygotowaliśmy szeroki asortyment pokrowców na materace HEVEA przystosowanych zarówno do sypialni dla dorosłych, jak i dzieci. W całej kolekcji prezentujemy cztery luksusowe modele, które charakteryzują się zaawansowanymi technologiami i innowacyjnymi właściwościami.

W trosce o zdrowy i komfortowy sen

Pokrowce wykonywane są z niezwykłą dokładnością, precyzją i starannością, zgodnie z wymogami medycznymi, ochronnymi oraz pielęgnacyjnymi. Wszystkie prezentowane przez nas modele wyposażone zostały we właściwości antyalergiczne oraz technologie, które pozwalają na całkowite wyeliminowanie różnego rodzaju bakterii, drobnoustrojów, roztoczy oraz kurzu. Niektóre z nich skupiają się na zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa zdrowotnego, inne natomiast pozwalają dodatkowo zadbać o pielęgnację skóry i lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Oferta pokrowców na materace sypialniane oraz dziecięce HEVEA jest niezwykle bogata, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!


Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu