KONTAKT I POMOC: biuro@hevea.krakow.pl
INFOLINIA: 573 054 573
Hevea – Materace i akcesoria » Porady » Materace dla dzieci lateksowe, piankowe czy z kokosem?3

Materace dla dzieci lateksowe, piankowe czy z kokosem?

Data dodania: 12-08-2016 Wyświetleń: 6808Zastanawiasz się jaki materac wybrać dla swojego maluszka?
 

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę materacy dla dzieci:
 

Materace lateksowe dla niemowląt


alt

 
Są wyrobami medycznymi - przez co zapewniają znakomite podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa Twojego niemowlęcia. Analizy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paropszepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Jest to szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace posiadają dwie takie same strony użytkowe, są antyalergiczne, nie chłoną wilgoci. Mają bardzo długą żywotność - gwarancja na materac to aż 5 lat. 
 
 

Materace lateksowo-kokosowe dla niemowląt

alt


Charakteryzują się dwoma różnymi stronami użytkowymi. Strona materaca z kokosem jest twardsza - przeznaczona dla dzieci tuż po urodzeniu do około  8-9 miesiąca życia, po tym okresie dziecko powinno spać na stronie miększej lateksowej. Materace lateksowo-kokosowe posiadają Pozytywna Opinię Instytutu Matki i dziecka oraz 5 letnią gwarancje.
 
Zapraszamy do zakupu materaca lateksowo-kokosowego Krzyś: https://hevea.krakow.pl/materac-lateksowo-kokosowy-hevea-krzys-p-4.html


 

Materace piankowe dla niemowląt

alt
Posiadają dwie zróżnicowane strony twardości. Strona twarda zalecana jest dla niemowląt do 8-9 miesiąca życia i średnio-twarda dla dzieci starszych. Materace piankowe również mają Pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka, minusem jest krótsza  żywotność w porównaniu do materacy lateksowych czy lateksowo-kokosowych, wyróżnia je natomiast niska cena.
 
Materac piankowy znajdziesz pod adresem: https://hevea.krakow.pl/materac-piankowy-duo-activia-p-5.html

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu